Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego

Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego, pod patronatem Starosty Powiatu Żarskiego i wsparciu Burmistrz Miasta Żary.

Bardzo dziękuje uczestnikom, klubom, sędziom i wszystkim, którzy pomogli oraz wsparli organizacje zawodów. 13 grudnia w Hali Sportowej przy LO “Prusa” w Żarach na macie rywalizowało ok 160 osób z klubów Atb.

Karate I SC Berlin, Klub Karate Tradycyjnego Orzeł, Klub Karate Tradycyjnego Polkowice – Lubin, KS Jaguar Krosno Odrzańskie, Klub Karate Tradycyjnego Hikari Oleśnica oraz z Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno.

Impreza miała iście Gwiazdkowy charakter, każdy z zawodników otrzymał medal za uczestnictwo, paczkę od św. Mikołaja, oraz kalendarz na 2016 r Klubu Karate Kontra. Rozegrano 21 konkurencji z podziałem na wiek, płeć i stopień. Była to również okazja do wyróżnienia i nagrodzenia zawodników, którzy w 2015 r. osiągnęli najwyższe rezultaty sportowe, a byli to Nikola Dzióba, Martyna Grajcar i Natalia Uruska. Jeszcze raz dziękujemy instytucjom, firmom, rodzicom, zawodnikom, dzięki którym odbyła się ta impreza. W szczególności Firmie Spiro – taniegadżety.pl, N.r.j-Trance, Niepubliczne Przedszkole Groszki, Stacja Kontroli Pojazdów Kościcki Bogusław Kościcki, Sklep 50 style Żary, Garmażeria “U Weroniki” Zamkowa Żary, Wuzet Wojciech Zalewski taniepakowanie.com.pl, Instytut Zdrowia i Urody Wiktoria w Żarach.