Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Lubusz Cup 2022 wyniki

Wyniki Turnieju „Lubusz Cup”

Kata 7 lat dziewcząt

1. Ismena Łosowska – ABiRO Zielona Góra

2. Małgorzata Szymczak – K.K. Kontra Żary

3. Aleksandra Zborowska – K.K. Kontra Żary

Kumite 7 lat dziewcząt

1. Ismena Łosowska – ABiRO Zielona Góra

2. Małgorzata Szymczak – K.K. Kontra Żary

3. Aleksandra Zborowska – K.K. Kontra Żary

Kata 7 lat Chłopców

1. Nikodem Auchimowicz – K.K. Kontra Żary

2. Maurycy Łosowski – ABiRO Zielona Góra

3. Jan Pałasz – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

Kumite 7 lat chłopców

1. Jan Pałasz – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

2. Nikodem Auchimowicz – K.K. Kontra Żary

3. Maurycy Łosowski – ABiRO Zielona Góra

3. Oskar Munitzk – KSC Ashai Spremberg Niemcy

Kata 8 lat dziewcząt

1. Laura Rudziewicz – K.K. Kontra Żary

2. Hanna Figura – DragoSfera Łodź

3. Helena Gajewska – DragoSfera Łódź

Kumite 8 lat dziewcząt

1. Laura Rudziewicz – K.K. Kontra Żary

2. Helena Gajewska – DragoSfera Łódź

3. Melia Wegman – KSC Asahi Spremberg Niemcy

3. Hanna Figura – DragoSfera Łódź

Kata 8 lat Chłopców

1. Ksawery Sobolak – K.K. Kontra Żary

2. Kacper Jarzyński – ABiRO Zielona Góra

3. Maksymilian Wysoczański – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

Kumite 8 Lat Chłopców

1. Kacper Jarzyński – ABiRO Zielona Góra

2. Maksymilian Wysoczański – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

3. Ksawery Sobolak – K.K. Kontra Żary

3. Tomasz Bosakowicz – K. S. Jaguar Krosno Odrz.

Kata Dziewcząt 9 lat

1. Hanna Horbaczewska – K.K. Kontra Żary

2. Oksana Kołodziejczak – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

3. Martyna Falkowska – K.K. Kontra Żary

Kumite dziewcząt 9 lat

1. Oksana Kołodziejczak – K.S. Jaguar Krosno Odrzańskie

2. Zlata Kogtuk – JKA WF Ukraina

3. Lidia Piosik – ABiRO Zielona Góra

3. Hanna Horbaczewska – K.K. Kontra Żary

Kata Chłopców 9 lat

1. Jonas Prucha – Karatedo Stekly Czechy

2. Mateusz Brandt – Dragosfera Łódz

3. Juliusz Błoch – Dragosfera Łódź

Kumite Chłopców 9 lat

1. Juliusz Błoch – DragoSfera Łódź

2. Mateusz Brandt – DragoSfera Łódź

3. Jonas Prucha – Karateko Stekly Czechy

3. Henri Ottilige – KSC Asahi Spremberg Niemcy

Kata 10 lat Dziewcząt

1.Klara Dolezanova –Karatedo Stekly Czechy

2.Izabela Cwer – K.K. Kontra Żary

3. Anna Humeniuk – K.K. Kontra Żary

Kumite 10 lat Dziewcząt

1.Klara Dolezanova – Karatedo Stekly Czechy

2. Ariana Kyrychuk – JKA WF Ukraina

3. Oliwia Cechańczuk – K.K. Kontra Żary

3. Maja Żejmo – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

Kata 10 lat Chłopcy

1. Wiktor Końcowik – K.K. Kontra Żary

2. Eric Wendland –Klub SV Alemania Forst e.V. Niemcy

3. Jędrzej Piwko – ABiRO Zielona Góra

Kumite 10 Lat Chłopcy

1. Wiktor Końcowik – K.K. Kontra Żary

2.Wiktor Wąsik – K.S. Krotosz Krotoszyn

3. Eric Wendland – Klub SV Alemania Forst e.V. Niemcy

3. Szymon Langer – K.K. Warszawa

Kata Chłopców 11 lat

1.Kryspin Sozański – ABiRO Zielona Góra

2. Wojciech Łukaszewski – ABiRO Zielona Góra

3. Adam Sobotka – ABiRO Zielona Góra

Kumite Chłopców 11 lat

1. Kryspin Sozański – ABiRO Zielona Góra

2. Michał Ruczkowski – K.K. Kontra Żary

3. Adam Sobotka – ABiRO Zielona Góra

3.Wojciech Łukaszewski – ABiRO Zielona Góra

Kata Dziewcząt 11 lat

1. Blanka Merk – K.K. Kontra Żary

2. Justyna Pruchova – Karatedo Stekly Czechy

3. Antonina Miszewska – K.K. Kontra Żary

Kumite Dziewcząt 11 lat

1.Blanka Merk – K.K. Kontra Żary

2. Antonina Miszewska – K.K. Kontra Żary

3. Justyna Pruchova – Karatedo Stekly Czechy

3. Karolina Kiczak – ABiRO Zielona Góra

Kata dziewcząt 12 Lat

1. Nadia Wojakowska – – K.K. Kontra Żary

2. Milena Malinowska – – K.K. Kontra Żary

3. Hanna Wywigacz – – K.K. Kontra Żary

Kumite dziewcząt 12 lat

1. Lena Michalak – K.K. Kontra Żary

2. Milena Malinowska – – K.K. Kontra Żary

3. Karolina Zabłotna – – K.K. Kontra Żary

3. Hanna Wywigacz – – K.K. Kontra Żary

Kata 12 lat chłopców

1. Gracjan Końcowik – – K.K. Kontra Żary

2. Matvii Volosatov – – K.K. Kontra Żary

3. Kacper Rudziewicz – K.K. Kontra Żary

Kumite 12 lat Chłopców

1. Dominik Krkoska – Karatedo Stekly Czechy

2. Jan Peska – Karatedo Stekly Czechy

3. Gracjan Końcowik – – K.K. Kontra Żary

3. Ryszard Sosnowski – – K.K. Kontra Żary

Kata Chłopcy 13 lat

1. Krystof Maly – Karatedo Stekly Czechy

2. Tomas Pajonk – Karatedo Stekly Czechy

3. Miron Łąkowski – K.K. INARI Leszno

Kumite Chłopcy 13 lat

1.Tomas Pajonk – Karatedo Stekly Czechy

2. Samuel Sevcik – Karatedo Stekly Czechy

3. Miron Łąkowski -K.K. INARI Leszno

3. Krystof Maly – Karatedo Stekly Czechy

Kata 13 lat dziewcząt

1. Avelina Voight – JKA Berlin

2. Stela Mikulasova – Karatedo Stekly Czechy

3.Iga Sakuta – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

Kumite 13 lat dziewcząt

1. Lena Kabin – K.K. Kontra Żary

2. Iga Sakuta – K.S. Jaguar Krosno Odrz.

3. Stela Mikulasova – Karatedo Stekly Czechy

3. Beata Riegelova – Karatedo Stekly Czechy

Kata 14 lat – 15 lat dziewcząt

1. Lilianna Nowicka – K.K. Kontra Żary

2. Anezka Michalova – Karatedo Stekly Czechy

3. Agnieszka Piotrowska – K.S. Krotosz Krotoszyn

Kumite 14 lat dziecząt

1. Kateryna Shluga – JKA WF Ukraina

2. Patrycja Nowak – K.S. RAION Giecz

3. Julia Stachecka – K.S. Samuraj Wielkopolska

3. Kinga Siejak – K.S. Samuraj Wielkopolska

Kata 14 lat chłopców

1. Vaclav Hetrzer – Karatedo Stekly Czechy

2. Stanisław Moniakwoski – K.K. Kontra Żary

3. Krystof Benis – Karatedo Stekly Czechy

Kumite 14 lat chłopców

1. Wojciech Grzegorski – K.S. RAION Giecz

2. Stanisław Moniakowski – K.K. Kontra Żary

3. Maksym Ryzhuk – JKA WF Ukraina

3. Igor Asman – K.S. Samuraj Wielkopolska

Kumite 15 lat dziewcząt

1. Zofia Kowalewska – K.K. RAION Giecz

2. Aleksandra Matysiak – K.K. INARI Leszno

3. Hanna Góral – DragoSfera Łódź

Kata 15 lat chłopców

1. Ben Thurow – JKA Berlin

2. Frido Engelke – JKA Berlin

3. Maksymilian Stępień – K.K. Gankaku Murowana Goślina – Poznań

.

Kata 16 lat dziewcząt

1. Natalia Popławska – K.K. Kontra Żary

2. Celine Wunsche – K.K. Kontra Żary

3. Nela Studena – Karatedo Stekly Czechy

Kumite 16 lat dziewcząt

1. Celine Wunsche – K.K. Kontra Żary

2. Natalia Popławska – K.K. Kontra Żary

3. Viktoria Waszewski – Klub SV Alemania Forst e.V. Niemcy

Kata 16 lat -17 lat chłocpów

1. Artem Sushko – K.K. Senko Łódź

2. Wojciech Dziędzioła – K.K. Kontra Żary

3. Antoni Moniakowski – K.K. Kontra Żary

Kumite 16 lat – 17 lat chłopców

1. Wojciech Dziędzioła – K.K. Kontra Żary

2.Artem Sushko –K.K. Senko Łódź

3.Antoni Moniakowski – K.K. Kontra Żary

3. Antoni Zacholski – K.K. RAION Giecz

Kata 17 lat dziewcząt

1. Alicja Siczyńska – K.K. INARI Leszno

2. Eliska Veselkova – karateko Stekly Czechy

3. Marta Adutis – K.K. INARI Leszno

Kumite 17 lat dziewcząt

1. Patrycja Polowczyk – K.S. Samuraj Wielkopolska

2. Karolina Zborek – K.K. Warszawa

3. Wiktoria Pławska – K.K. Warszawa

Kata 18 + Kobiety

1. Martyna Grajcar – K.K. Kontra Żary

2. Martyna Kaj – K.S. Krotosz Krotoszyn

3. Kateryna Brucknerova – Karatedo Stekly Czechy

Kumite 18 + Kobiety

1. Nikoletta Dzióba – K.K. Kontra Żary

2.Martyna Grajcar – K.K. Kontra Żary

3. Kateryna Brucknerova – Karatedo Stekly Czechy

3. Maria Kowalewska – K.K. RAION Giecz

Kata 18 + mężczyźni

1. Antoine Borot – JKA Berlin

2.Igor Borsow – K.S. KYOKAY Berlin

3. Marcel Menz – JKA Berlin

Kumite 18+ mężczyźni

1. Anrtoine Borot –JKA Berlin

2. Dymitry Osika – JKA Białoruś

3. Dawid Pszeniczka – K.K. RAION Giecz

3. Hubert Pantus – K.S. Samuraj Wielkopolska

Konkurencje drużynowe :

Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat

1.Klub Karate Kontra Żary – Team 1

Blanka Merk

Oliwia Cechańczuk

Antonina Miszewska

2.K.K.Kontra Żary – Team 2

Izabela Cwer

Hanna Horbaczewska

Laura Rudziewicz

3. ABiRO Zielona Góra

Lidia Piosik

Karolina Kiczak

Hanna Piwko

Kata drużynowe chłopców poniżej 11 lat

1.ABiRO Zielona Góra

Sozański Kryspin

Sobotka Adam

Łukaszewski Wojciech

2. K.S. Jaguar Krosno Odrza.

Maksymilian Wysoczański

Maksymilian Mazurkiewicz

Bartosz Muchowski

3. K.K. Kontra Żary

Nikodem Auchimowicz

Piotr Cykwas

Cyprain Cykwas

Kata drużynowe dziewcząt powyżej 12 lat

1.K.K. INARI Leszno

Marta Adutis

Alicja Syczyńska

Aleksandra Matysiak

2. K.K.Kontra Żary

Milena Malinowska

Nadia Wojakowska

Karolina Zabłotna

Kata drużynowe chłopców powyżej 12 lat

1.K.K. Kontra Żary –Team 2

Gracjan Końcowik

Kacper Rudziewicz

Matvii Volosatowe

2. Karatedo Stekly Czechy

Tomas Pajonk

Krystof Maly

Klara Dolezanova

3.K.K. Kontra Zary

Stanisław Moniakowski

Antoni Moaniakowski

Wojciech Dziędzioła

Wystartowało ok. 200 zawodników z 20 klubów z Polski, Białorusi, Czech, Niemiec i Ukrainy.

Gospodarzem i organizatorem był Klub Karate Kontra w Żarach. Impreza wsparta ze środków Urzędu Miasta Żary, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Patronat honorowy udzieliła Ambasada Japonii w Polsce.

1,5% PODATKU

Prosimy o przekazanie 1,5% podatku na nasz Klub! 
Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę organizacji: Klub Karate Kontra i nr KRS 0000 342 663

Aktualności