Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Mistrzostw Polski Japan Karate Association Polska, Krotoszyn, 22.10.2017r.

Fantastyczne wyniki naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Japan Karate Association Polska, Krotoszyn, 22.10.2017r. Klasę mistrzowską pokazały dziewczęta! Kamila Skałacka bezapelacyjnie wygrała konkurencję kata juniorek, Natalia Kozłowska zdobyła srebro. W kumite juniorek nasze dziewczyny po bardzo wyrównanej i ciekawej walce zamieniły się miejscami na podium -Kamila srebro – złoto dla Natalii!

 

Fantastyczne wyniki naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Japan Karate Association Polska, Krotoszyn, 22.10.2017r.

Klasę mistrzowską pokazały dziewczęta! Kamila Skałacka bezapelacyjnie wygrała konkurencję kata juniorek, Natalia Kozłowska zdobyła srebro. W kumite juniorek nasze dziewczyny po bardzo wyrównanej i ciekawej walce zamieniły się miejscami na podium -Kamila srebro – złoto dla Natalii!
Bezkonkurencyjna w kumite dziewcząt 14-15 lat była jak zwykle Martyna Grajcar, która wszystkie swe walki kończyła przed czasem! W kata zdobyła srebro, co jest dużym postępem w porównaniu z poprzednimi startami.
Bardzo wysoką formę pokazała rownież Nikola Seremak wygrywając kata dziewcząt 8-10 lat.
Srebro w kata dziewcząt 11-12 lat zdobyła Celine Wunsche.

Rownież nasi chłopcy pokazali klasę i tak mistrzostwo zdobył Kamil Kościcki w kata chłopców 12-13 lat. Antoni Moniakowski uzyskał srebro w kumite po wielu walkach eliminacyjnych, które wygrywał w bardzo dobrym stylu w konkurencji chłopców 12-13 lat. W najmłodszej kategorii wiekowej 8-10 lat kata Jakub Lenk zdobył srebro. Na odnotowanie zasługuje rownież świetna predyspozycja Dylana Stroka – czwarta pozycja kumite 12-13 lat. Nieco sportowego szczęścia, skupienia i uwagi zabrakło Marcinowi Szymańskiemu i Mackowi Bizukojć, którzy mimo świetnego przygotowania nie zanotowali udanych startów. Żary reprezentowali rownież Piotr Bizukojć, Krystian Serwański, Lilianna Nowicka, Krystian Serwański, Lena Kabin i Natalia Zięba. Wszystkim startującym gratulujemy! Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom, firmom, które wspierają naszą działalność!!!