Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Gasshuku Rumunia 2019

Cztery dni stażu z najlepszymi japońskimi instruktorami, około dwudziestu pięciu godzin zajęć, mnóstwo wiedzy, emocji i umiejętności… Gasshuku JKA 2019 w Rumunii.

Tatsuya Naka to człowiek, który już stał się żywą legendą karate! Wirtuoz! Można zachwycać się filmikami z jego treningów na YouTube, lub z filmu Kuro Obi, ale zobaczyć Go na żywo, poczuć energię, serdeczność jaka emanuje, i ćwiczyć pod jego okiem to co innego!

Kuzuaki Kurihara wielokrotny mistrz świata karate JKA w kata – praca bioder, precyzja, doskonałość technik i szybkość z jaką je wyprowadza są wręcz niewiarygodne…, Że też człowiek może się tak poruszać!?

Rumunia to bardzo ciekawy i niejednoznaczny kraj. Co prawda byliśmy jedynie w Bukareszcie, ale wrażeń związanych z pobytem tam, starczyło nam, aż nadto… ? 
Istne „karate” to poruszać się po Bukareszcie wypożyczonym autem! Tu liczy się odwaga, timing, szybkość i…łut szczęścia ?

Wspaniale   spędzony czas z rodziną, przyjaciółmi… W Gasshuku w Rumunii uczestniczyli przedstawiciele z jedenastu krajów świata. Cześć osób poznaliśmy już wcześniej, na poprzednich szkoleniach. Była wiec szansa bliżej się poznać, jak również nawiązać nowe znajomosci.

Jedyny minus to fakt, że w tym samym terminie odbywało się szkolenie w Polsce. Jednakże dzięki wspaniałej pomocy, zaangażowaniu członków naszego Klub Karate Kontra w Żarach udało się niemal dokonać bilokacji.. ? 
Serdecznie dziękuje!!!