Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Obóz Karate Lato 2015

Był to fantastyczny czas, w którym mogliśmy solidnie potrenować, wypocząć i świetnie się bawić. W obozie uczestniczyło 62 os. w tym dzieci i młodzież oraz dorośli, zawodnicy z Kontry wspólnie z zawodnikami KS Jagura Krosno Odrzańskie ćwiczyli karate skupiając się na nauce i doskonaleniu kata, równolegle z karatekami trenowali crossfitowcy z Żar, Krosna Odrzańskiego i Świebodzina. Był czas na wycieczki i spacery po górach, gry i zabawy integracyjne. Obozowy “Mam Talent” ujawnił zdolności od tańca brzucha, kabaret, teatrzyk, po występy wokalne. Było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkurs plastyczny, oraz konkurs na najczystszy pokój, gdzie wszyscy uczestnicy walczyli o pizze i wszyscy ją wygrali.

Odbyliśmy wycieczkę do Minieurolandu w Kłodzku, oraz byliśmy na filmie w kinie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i za atmosferę jaką stworzyliście!

Dziękujemy również Naszym darczyńcom i przyjaciołom Klubu, dzięki Wam w obozie mogły wziąć udział, również dzieci z rodzin ubogich, oraz dzieci i młodzież z domu dziecka.