Flat Preloader Icon Ładuję stronę...

Klub Karate Kontra w Żarach

Karate jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie ciało ludzkie.

Obóz Zimowy 2012

ZIMOWA AKADEMIA KARATE
Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na obóz zimowy w Szczytnej!
Turnus: 11.02.2012 – 17.02.2012 r. Szczytna
Informacje o ośrodku:
Miejscowość Szczytna znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej w paśmie Gór Stołowych. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV SAT. Ośrodek usytuowany na skraju lasu. Na parterze znajduje się nowoczesna jadalnia oraz sala z matą na której będziemy trenować. Na terenie ośrodka znajduje się kompleks boisk sportowych do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej (asfaltowe), kort tenisowy. Teren wokół ośrodka jest ogrodzony. Ośrodek posiada kawiarenkę internetową, bilard, piłkarzyki, cymbergaj, i stół do ping-ponga.

Program:
Treningi 2 -3 razy dziennie z podziałem na grupy pod okiem Andrzeja Zarzecznego 4 Dan, medalisty Mistrzostw Polski, ME i MŚ, trenera kadry Polski i Sebastiana Końcowika.
Ponadto: wyjście na basen (strój kąpielowy), konkursy sportowe, plastyczne, wycieczki górskie, „Mam Talent”, Egzaminy na stopnie kyu (nie wliczone w cenę obozu koszt 9-6kyu -60zł, 5-1kyu -80 zł)

Warunki uczestnictwa:
1. Oprócz dzieci ćwiczących karate w obozie mogą brać udział rodzice, oraz dzieci i młodzież nie związane z klubem Kontra. Dzieci w wieku przedszkolnym tylko z dorosłym opiekunem. Cena obejmuje: pełne wyżywienie, udział w treningach, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, transport, opiekę medyczną, ubezpieczenie.
2. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie i dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 zł do dnia 31.12.2011 r. Całość kwoty do 31.01.2012r.
3. Każdy uczestnik zobowiązany jest przed wyjazdem przedłożyć kartę uczestnika obozu.

Cena:
Koszt całkowity to 730 zł, zniżki dla rodzin.
Możliwość dofinansowania z zakładu pracy oraz z Ośrodka Pomocy Społecznej, o szczegóły proszę pytać instruktora.
Ilość miejsc ograniczona!!!
Zapisy, wpłaty i dodatkowe informacje:
Sebastian Końcowik
Tel. 0 604 620 765
Klub Karate Kontra
www.karatekontra.pl
Zapraszamy !!!